top of page
Bilmekte fayda var;
  • Fotoğraflardan bazılarında görülen 21 vitesli Bwin marka dağ bisikleti, evi kiralayacak olan misafirlerimiz tarafından kullanılabilir. 

  • Eve şebekeden çift fazlı elektrik gelmektedir; alışık olmayan kullanıcılar için şaşırtıcı olabilir. Herhangi bir şebeke elektrik kesintisinde genelde fazlardan biri etkilenmektedir. Bu durumda evin bazı bölgelerinde elektrik olduğu halde bazı bölgelerinde olmaz. Örneğin televizyon çalışır ama fırının bağlı olduğu prize elektrik gelmez. Bu durumu bilmeyenler, cihaz bozuldu diye düşünüp canlarını sıkabilirler. Halbuki durum basit bir elektrik kesintisidir.

  • Kiralık yazlık evde Bosch marka 2022 model bir çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bazı fotoğraflarda görünen Arçelik markalı eski çamaşır makinesi değiştirilmiştir. 

  • Bu tanıtım sitesindeki fotoğraflarda pek belli olmayan, evin dışındaki bir elektrik direği, birinci kattaki ön yatak odalarından birinden ve terastan manzarayı etkilemektedir. Evi web sitesinden inceleyerek kiralamaya karar veren ilgililerin bunu bilmesinde fayda görüyoruz.  

  • Bugüne kadar ihtiyaç duyulmadığı için kiralık yazlık evde klima bulunmuyor. Gerek evin genel olarak günün büyük bir kısmında gölgede kalması, gerekse duvarlarda ısı izolasyonu sağlayan Japon Ytong kullanılmış olması sıcaklığı bugüne kadar hissettirmemiştir.  

  • Yazlık evin bahçesindeki bazı ağaç ve çiçekler dikenlidir; özellikle küçük çocuklu misafirlerimizin dikkat etmesinde fayda vardır.

bottom of page