top of page

Kira bedeli, depozito ve ödeme

  • Kiralık yazlık evin 2024 yılında, 01 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında üç ay sezonluk kira bedeli 380.000 TL'dir. Daha uzun bir sezonluk kiralama için ev sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ev, sahibi tarfından kiralanmaktadır; kira ve depozito bedellerinin dışında herhangi bir komisyon vs. söz konusu değildir.

  • Aylık kiralamalar için ücretler aşağıdaki şekildedir. Evin uygunluk durumuna göre haftalık kiralama da yapılabilir. Haftalık kiralamaya uygun tarihler ve ücret bilgisi için bu bağlantı aktif olacaktır.

KİRALANMIŞTIR

HAZİRAN

100,000 TL

KİRALANMIŞTIR

TEMMUZ
150,000 TL

KİRALANMIŞTIR

AĞUSTOS

150,000 TL

KİRALANMIŞTIR

EYLÜL
100,000  TL

UYGUN DEĞİLDİR

KİRALANMIŞTIR

Depozito

Anchor 1_Depozito
  • Kiralık yazlık evin depozito bedeli 25,000 TL'dir.

  • Kiracı depozito bedelini istediği döviz cinsinden ödeyebilir; depozito bedelinin kullanımını gerektirecek herhangi bir durum oluşmadığı takdirde, evi boşaltmasının ardından en geç 5 iş günü içinde depozito geri ödenir.

  • Evde bulunan herhangi bir eşyanın, kullanıcı hatası dışındaki bir sebepten bozulmasından kiracı sorumlu değildir. Depozitoyu etkilemeyecektir. Bu şekilde bozulan bir eşya misafirimizin tatilini etkilemeyecek şekilde en kısa sürede yenisiyle değiştirilir.

  • Özensiz kullanım ya da kaza sonucu zarar verilen eşyaların yenilenmesi ya da onarılması kararı ev sahibinin insiyatifindedir.  Onarıldığında, misafire teslim edildiği duruma gelen eşyaların onarımı yaptırılacak, ancak, onarımı sağlıklı bir şekilde mümkün olmayan ya da yenilenmesine yakın bir masrafı bulan eşyalar yenisiyle değiştirilecek, bedeli depozito tutarından düşülecektir.

Ödeme

Anchor 2_Ödeme
  • Kiralama için karar verildikten sonra, anlaşılan dönem için kira ve depozito bedelinin tek seferde banka transferi yoluyla ödenmesi beklenmektedir. Ön ödeme yapılarak evin rezerve edilmesi mümkün değildir. Depozito bedeli, kiralama döneminin sona ermesinin ardından, 5 iş günü içinde kiracının belirttiği banka hesabına transfer edilecektir.

bottom of page