top of page

Kira bedeli, depozito ve ödeme

  • Kiralık yazlık evin 2023 yılında, 01 Haziran - 31 Ağustos tarihleri arasında 3 ay sezonluk kira bedeli 280.000 TL'dir. Daha uzun bir sezonluk kiralama için ev sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ev, sahibi tarfından kiralanmaktadır; kira ve depozito bedellerinin dışında herhangi bir komisyon vs. söz konusu değildir.

  • Aylık kiralamalar için ücretler aşağıdaki şekildedir. Evin uygunluk durumuna göre haftalık kiralama da yapılabilir. İlgilendiğiniz ay ismine veya tüm haftaları görmek için buraya tıklayınız.

KİRALANMIŞTIR

HAZİRAN

68,000 TL

KİRALANMIŞTIR

TEMMUZ
90,000 TL

KİRALANMIŞTIR

AĞUSTOS

90,000 TL

KİRALANMIŞTIR

EYLÜL
68,000 TL

KİRALANMIŞTIR

KİRALANMIŞTIR

Depozito

Anchor 1_Depozito
  • Kiralık yazlık evin depozito bedeli 15,000 TL'dir.

  • Kiracı depozito bedelini istediği döviz cinsinden ödeyebilir; depozito bedelinin kullanımını gerektirecek herhangi bir durum oluşmadığı takdirde, evi boşaltmasının ardından en geç 5 iş günü içinde depozito geri ödenir.

  • Evde bulunan herhangi bir eşyanın, kullanıcı hatası dışındaki bir sebepten bozulmasından kiracı sorumlu değildir. Depozitoyu etkilemeyecektir. Bu şekilde bozulan bir eşya misafirimizin tatilini etkilemeyecek şekilde en kısa sürede yenisiyle değiştirilir.

  • Özensiz kullanım ya da kaza sonucu zarar verilen eşyaların yenilenmesi ya da onarılması kararı ev sahibinin insiyatifindedir.  Onarıldığında, misafire teslim edildiği duruma gelen eşyaların onarımı yaptırılacak, ancak, onarımı sağlıklı bir şekilde mümkün olmayan ya da yenilenmesine yakın bir masrafı bulan eşyalar yenisiyle değiştirilecek, bedeli depozito tutarından düşülecektir.

Ödeme

Anchor 2_Ödeme
  • Kiralama için karar verildikten sonra, anlaşılan dönem için kira ve depozito bedelinin tek seferde banka transferi yoluyla ödenmesi beklenmektedir. Ön ödeme yapılarak evin rezerve edilmesi mümkün değildir. Depozito bedeli, kiralama döneminin sona ermesinin ardından, 5 iş günü içinde kiracının belirttiği banka hesabına transfer edilecektir.

bottom of page