top of page
Birinci Kat

Kiralık yazlık evin birinci katında 3 yatak odası ve banyo-tuvalet bulunmaktadır. Odalardan ikisi evin ön bahçesine, diğeri ise yan ve arka bahçeye bakmaktadır. Tüm odalar balkonlu ve manzaralıdır. Odalarda IKEA karyola ve elbise dolapları vardır. 160x200 cm., açıldığında 160x200 cm. olan 80x200 cm. ve 90x200 cm. boyutlarında yataklar bulunmaktadır.

Yatak odası, Lucerne

Lucerne yatak odası, evin ön ve yan cephesine bakmaktadır. Odada 160 x 200 cm. büyüklüğünde bir karyola, 3 kapılı aynalı bir elbise dolabı ile komodin bulunmaktadır. İki kişinin rahatlıkla oturabileceği 3.5 m2 balkonundan ağaçların arasından deniz görünür. Odanın diğer penceresi ise bitişik sitenin bir evine ve bakımlı büyük bahçesine bakar. 

Yatak / çalışma odası, Levander

Küçük olmasına karşın oldukça işlevsel olan Levander yatak odası, evin ön cephesinde yer alıyor. 3 m2'lik balkonunda iki kişinin rahatça oturabileceği odadan, ön bahçe, ağaçlar ve deniz görünüyor. Oda ihtiyaca göre çalışma ya da yatak odası olarak kullanılabilir. Tek kapaklı ve iki çekmeceli bir gardrop ile 90 x 200 cm ebatlarında bir duvar yatağı bulunan odanın yatağı, çalışma masası yana çekilerek 10 sn. içinde rahatça açılıp kapatılabilmektedir.

Yatak odası, Wood Smoke

Evin arka ve yan tarafına bakan odada normal kullanımda tek kişilik olarak kullanılan yatak, saniyeler içinde açılarak 160x200 cm. ebatlarında çift kişilik bir yatağa dönüştürülebilir. Odada ayrıca 2 kapılı ve çekmeceli bir gardrop bulunmaktadır. Penceresinden yandaki sitenin bakımlı bahçesini gören odanın balkonundan arka komşu ev ve yine yan sitenin güzel, geniş bahçesi görünmektedir. 

Banyo & tuvalet

Banyoda Bosch markalı bir elektrikli termosifon ile sıcak su sağlanmaktadır. Ayrıca saç kurutma makinesi vb. ihtiyaç duyulabilecek gereçler  misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Vitrifiye elemanları Vitra, Artema ve Hüppe markalarından seçilmiştir.

_ARK2049.JPG
IMG_1824.JPG
IMG_0011.jpeg
IMG_8403.JPG
bottom of page