top of page
Genel bilgiler...
Kiralık yazlık ev
parrot.JPG

Yarım dönümlük bir bahçe içinde yer alan ikiz evlerden biri olan kiralık ev fotoğrafta solda yer almaktadır. Sağdaki diğer evde ise emekli bir çocuk doktoru olan ev sahibesi yaşamaktadır. 

​C30 ve C40 beton kullanılarak inşa edilen evin duvarları ısı izolasyonu sağlayan Ytong ile örülmüş, tuvalet ve banyoda Vitra vitrifiye elemanları kullanılmıştır.

IMG_8435_edited.jpg
Kiralık yazlık ev_salon
Kuş_1
Horoz

Bodrum katı, giriş katı, birinci kat ve en üstte bir manzara terası bulunan kiralık yazlık ev 4 katlı bir yapıdır; net 120 metrekare kapalı ve yaklaşık 55 metrekare açık kullanım alanına sahiptir. Arka tarafta bulunan açık depolama alanı çamaşır kurutmak, bisiklet, sörf vb. hobi malzemelerini güvenle tutmak gibi işlevsel amaçlarla kullanılabilir. Bodrum dahil tüm pencere sistemleri Alman Kömmerling yapımıdır. Tüm pencereler dikey açılabilir ve sinek teli takılmıştır.

Ön ve arkada bulunan verandalar ile odaların balkonları ve manzara terası keyifli vakit geçirmek için ideal bir ortam sunar.  Bodrum hariç tüm katlardan deniz görünmekte, terastan Karaburun Akdağ'a kadar uzanan bir manzara seyredilebilmektedir.

Kiralık yazlık ev_teras manzara
Kiralık yazlık ev_bahçe detay

Yaklaşık 250 metrekare büyüklüğündeki bahçede dut, kayısı, armut, nar ve limon ağaçları ile semte adını veren Ardıç ağaçları bulunmaktadır.

bottom of page